RYHMÄT

Toimintakautena 2018-2019 Saharan Sisseissä kokoontuu viikoittain kolme sudenpentulaumaa (1.-3.-luokkalaiset), kolme seikkailijajoukkuetta (4.-6.-luokkalaiset) sekä yksi tarpojavartio (6.-8.-luokkalaiset). Lisäksi Ilvekset-, Jaguaarit- ja Pallokalat-vartioiden samoajat jatkavat toimintaansa omien johtamistehtäviensä ohella. Tarkempaa tietoa ikäkausien ohjelmasta voit katsoa täältä.

Alta näet ryhmien kokoontumisajat sekä ryhmänjohtajien yhteystiedot.

Sudenpennut (1.–3.-luokkalaiset)

Uudet sudenpennut (2013 syntyneet) / tiistaisin 18.00 – 19.00
Eerika Veikkanen, veikkaneneerika@gmail.com
Santeri Koskinen, santerik2003@gmail.com

Pandat (2012 syntyneet) / keskiviikkoisin 18.00 – 19.00
Roope Rytkönen, roope.rytkonen@gmail.com
Maija Leeve, maija.leeve@gmail.com
Oskari Saxen, oskari.saxen@gmail.com

Koiranpennut (2011 syntyneet) / keskiviikkoisin 19.00 – 20.00
Roope Rytkönen, roope.rytkonen@gmail.com
Maija Leeve, maija.leeve@gmail.com
Oskari Saxen, oskari.saxen@gmail.com

Lohikäärmeet 1 (2010 syntyneet) / maanantaisin 18.00 – 19.00
Essi Hamunen, essi.hamunen@gmail.com
Eemeli Kuivala, eemeli.kuivala@live.fi
Rikhard Sjöblom, rikhard.sjoblom@gmail.com
Niklas Sjöblom, niklas.sjoblom95@gmail.com

Lohikäärmeet 2 (2010 syntyneet) / maanantaisin 19.00 – 20.00
Essi Hamunen, essi.hamunen@gmail.com
Eemeli Kuivala, eemeli.kuivala@live.fi
Rikhard Sjöblom, rikhard.sjoblom@gmail.com
Niklas Sjöblom, niklas.sjoblom95@gmail.com

Seikkailijat (4.–6.-luokkalaiset)

Taistelupandat (2009 syntyneet) / torstaisin 18.00 – 19.00
Aleksi Pietilä, aleksi@pietila.me
Joel Helin
Olli Pulkkinen

Hattiwatit (2008 syntyneet) / tiistaisin 19.00-2015
Jenna Koskinen, jenna.emilia2001@gmail.com
Siiri Koskinen, sirppunen@gmail.com

Tarpojat (6.–8.-luokkalaiset)

Muurahaiskävyt ja Tunturisopulit (2005 – 2007 syntyneet) / torstaisin 19.00–20.30
Tanu Karttunen, tanu.karttunen@gmail.com
Martin Lindfors, naksu.lindfors@gmail.com

Samoajat (15–17-vuotiaat)

Ilvekset

Pallokalat