RYHMÄT

Toimintakautena 2021-2022 Saharan Sisseissä kokoontuu viikoittain kolme sudenpentulaumaa (1.-3.-luokkalaiset), kolme seikkailijajoukkuetta (4.-6.-luokkalaiset) sekä yksi tarpojavartio (6.-8.-luokkalaiset). Lisäksi samoajat jatkavat toimintaansa omien johtamistehtäviensä ohella. Tarkempaa tietoa ikäkausien ohjelmasta voit katsoa täältä.

Alta näet ryhmien kokoontumisajat sekä ryhmänjohtajien yhteystiedot.

Sudenpennut (1.–3.-luokkalaiset)

Uudet sudenpennut (2014 syntyneet) / torstaisin 18.00 – 19.00
Netta Kortelainen, netta.kortelainen@hotmail.com
Siiri Koskinen, sirppunen@gmail.com

Mursut (2013 syntyneet) / tiistaisin 18.00 – 19.00
Niklas Sjöblom, niklas.sjoblom95@gmail.com
Santeri Koskinen, santerik2003@gmail.com

Pandat (2012 syntyneet) / keskiviikkoisin 18.00 – 19.00
Roope Rytkönen, roope.rytkonen@gmail.com
Netta Kortelainen, netta.kortelainen@hotmail.com
Pinja Lahikainen
Kia Koskinen

Seikkailijat (4.–6.-luokkalaiset)

Karhut (2011 syntyneet) / keskiviikkoisin 19.00 – 20.00
Roope Rytkönen, roope.rytkonen@gmail.com
Oskari Saxen, oskari.saxen@gmail.com
Martin Lindfors

Käärmeet (2010 syntyneet) / maanantaisin 18.00 – 19.00
Essi Hamunen, essi.hamunen@gmail.com
Eemeli Kuivala, eemeli.kuivala@live.fi

Taistelupandat (2009 syntyneet) / maanantaisin 19.00 – 20:30
Eerika Veikkanen, veikkaneneerika@gmail.com
Roosa Sintonen, sintonen.roosa@gmail.com

Tarpojat (6.–8.-luokkalaiset)

Opossumit (2008 syntyneet) / tiistaisin 19.00-20.30
Siiri Koskinen, sirppunen@gmail.com
Santeri Koskinen, sirppunen@gmail.com

Karhukaiset (2005 – 2007 syntyneet) / torstaisin 19.00–20.30
Tanu Karttunen, tanu.karttunen@gmail.com
Martin Lindfors, naksu.lindfors@gmail.com

Samoajat (15–17-vuotiaat)