RYHMÄT

Toimintakautena 2018-2019 Saharan Sisseissä kokoontuu viikoittain kolme sudenpentulaumaa (1.-3.-luokkalaiset), kolme seikkailijajoukkuetta (4.-6.-luokkalaiset) sekä yksi tarpojavartio (6.-8.-luokkalaiset). Lisäksi Ilvekset-, Jaguaarit- ja Pallokalat-vartioiden samoajat jatkavat toimintaansa omien johtamistehtäviensä ohella. Tarkempaa tietoa ikäkausien ohjelmasta voit katsoa täältä.

Alta näet ryhmien kokoontumisajat sekä ryhmänjohtajien yhteystiedot.

Sudenpennut (1.–3.-luokkalaiset)

Uudet sudenpennut (2012 syntyneet) / maanantaisin 18-19
Roope Rytkönen, roope.rytkonen@gmail.com
Maija Leeve, maija.leeve@gmail.com

Koiranpennut (2011 syntyneet) / maanantaisin 19-20
Roope Rytkönen, roope.rytkonen@gmail.com
Maija Leeve, maija.leeve@gmail.com

Lohikäärmeet (2010 syntyneet) / torstaisin 18-19
Eerika Veikkanen, veikkaneneerika@gmail.com
Kaisla Olkkola, kaisla.olkkola@gmail.com
Vilma Laine

Seikkailijat (4.–6.-luokkalaiset)

Pingviinit (2009 syntyneet) / tiistaisin 18-19.15
Eemeli Kuivala, eemeli.kuivala@live.fi
Aleksi Pietilä, aleksi@pietila.me
Joel Helin
Olli Pulkkinen

Hattivatit (2008 syntyneet) / tiistaisi 19.15-20.30
Jenna Koskinen, jenna.emilia2001@gmail.com
Siiri Koskinen, sirppunen@gmail.com
Oskari Saxen, oskari.saxen@gmail.com

Tarpojat (6.–8.-luokkalaiset)

Ketut (2007 syntyneet) / keskiviikkoisin 18–19.30
Essi Hamunen, essi.hamunen@gmail.com
Tanu Karttunen, tanu.karttunen@gmail.com

Muurahaiskävyt (2005 ja 2006 syntyneet) / keskiviikkoisin 19.30–21.00

Markus Tirronen, markus.tirronen@gmail.com
Martin Lindfors, naksu.lindfors@gmail.com

Samoajat (15–17-vuotiaat)

Ilvekset

Pallokalat

Jaguaarit

Mainokset